OBRAZEM: Luxusní dům na prodej. Do aukce jde historická vila Muhammada Aliho

Luxusní dům ve čtvrti Hancock Park v Los Angeles, který vlastnil legendární boxer Muhammad Ali, míří do aukce. Případným budoucím majitelům nabídne sedm ložnic, osm koupelen a luxusní vybavení. Cena nemovitosti byla dříve vyčíslena na 13,5 milionu dolarů, tedy téměř 317 milionů korun. V současné aukci je cena nižší. Začíná se na osmi milionech dolarů a zájemci mohou přihazovat až do 15. května.
Muhammad Ali nemovitost vlastnil mezi lety 1979 a 1984. Dům pochází z roku 1916 a je dílem architekta Johna C. Austina, který má na svědomí další významné budovy v rámci Los Angeles, včetně tamní radnice. Celková plocha domu je úctyhodných 975 metrů čtverečních.
FOTOGALERIE: Prohlédněte si Aliho dům, který je nyní k mání v aukci
Ali ve vile hostil v průběhu let mnoho významných osobností, včetně Sylvestera Stalloneho, Clinta Eastwooda či bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy. Ve spodním patře se nachází vstupní hala, místnost se skleněnou střechou, salón, zdobená formální jídelna, obývací pokoj s velkými arkýřovými okny a bar.
V patře se nachází kancelář a několik ložnic, včetně masivního apartmá s vlastním krbem. To má navíc i vlastní balkon s výhledem na dvě zahrady, které se u domu nacházejí. V nich najdeme i bazén.
Měli jste někdy chuť se sbalit a koupit dům ve středu Francie? Nyní máte jedinečnou možnost. Historické městečko Saint-Amand-Montrond nabízí ke koupi rodinný dům o velikosti zhruba 77 metrů čtverečních pouze za jedno euro. Zájemci o nemovitost se o ni mohou přihlásit do 15. června letošního roku. Celá věc má jen dva háčky.
Chcete dvoupodlažní dům ve Francii za jedno euro? Stačí splnit dvě podmínky
Reality
Jaké byty a kde se nejlépe pronajímají? A o kolik v průměru zdražilo nájemné? Odpovědi přináší čerstvá data realitního portálu Sreality.cz.
Byt na investici. Nejvíc se vyplácí koupě těch nejmenších v centru Prahy
Reality
JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ
Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.
Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?
Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.
Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.
A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.
Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.
Na další číslo se můžete těšit již v červnu.