První na „lidské burze“ Ikiseq je návrhářka Janine

Platforma na investice do talentů Novotného z Oktagonu, Stýbla a Václavka má první přírůstek: sedmadvacetiletou fashion návrhářku Janine.
Platforma na investování do talentovaných lidí s názvem Ikiseq, kterou na konci roku spustila trojice influencerů Ondřej Novotný z MMA Oktagon, Čeněk Stýblo z Viral Brothers a marketér Petr Václavek představila první subjekt - je jím sedmadvacetiletá návrhářka Janine Řezáčová.
Designérka má za sebou dvě fashion show, zaměřuje se na šití originálních bund typu bomber. Zatím na své módě vydělala necelého tři čtvrtě milionu korun, na platformě Ikiseq vybírá lehce přes milion na nastartování kariéry.
„Ve spojení s Ikiseqem vidím skvělou možnost dělat věci efektivněji, kvalitněji a na profesionální úrovni,” popisuje důvod, proč se rozhodla jít s kůží na trh. A proč si myslí, že by do ní měli lidé investovat? „Má práce je vidět, člověk si hned může prohlédnout, do čeho investuje a vidět v tom tu hodnotu. Slow fashion má budoucnost, lidé se vždy budou chtít oblékat originálně a kvalitně a chtějí znát příběh svého oblečení,” dodává.
Sportovec, modelka, umělec i kuchař. Trojice podnikatelů a influencerů spustí platformu na investice do lidského potenciálu s názvem Ikiseq. S kontrakty se chystají obchodovat jako na burze.
Novotný z Oktagonu, Stýblo a Václavek přicházejí s platformou na investice do lidí
Money
V letošním roce představila svou módu na fashion show v pražském Vnitroblocku. Tváří její značky je herec a muzikant Igor Orozovič, oblečení Made by love nosí i zpěvák Raego.
První turnaj bojového sportu Oktagon proběhl v Česku přesně před pěti lety. Mixed Martial Arts, MMA, je celkově mladý sport, už ale přilákal velké peníze. Na fenoménu mohou zbohatnout i laici: na sport se horečně sází a do akcií majitelů promotérských firem se dá investovat, jak vyplývá z analýzy newstream.cz.
MMA vyrábí milionáře. I v zákulisí
Money
JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ
Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.
Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?
Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.
Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.
A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.
Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.
Na další číslo se můžete těšit již v červnu.