Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

Miliardář Passer si koupil zpět od Rakušanů budovu na Brumlovce

Budova Delta, Brumlovka Passerinvest
Passerinvest/užito se svolením
 nst
nst

Passerinvest Groupuzavřela koupi kancelářského projektu Gamma v pražském administrativním centru Brumlovka, kde dlouhodobě působí. Budovu financovanou Raiffeisenlandesbank Oberösterreich získala společnost Passerinvest od rakouské realitní skupiny Immofinanz.

Společnost Passerinvest v souladu se svou strategií odkoupila zpět do svého portfolia již sedmou budovu na Brumlovce. V roce 2014 budovu Alpha, 2015 budovu Beta, 2016 objekty Budovu A a Budovu B, 2017 objekt Budovu D a v roce 2018 budovu Villas.

Administrativní budova Gamma pochází z architektonického studia Aulík Fišer architekti a řadí se k nejpůsobivějším moderním administrativním budovám. Disponuje celkem 30 000 m2 pronajímatelných ploch v 10 nadzemních podlažích. „Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat budovu Gamma zpět do našeho portfolia. Gamma je velmi architektonicky i technicky nadčasová budova. Tato akvizice je součástí naší dlouhodobé strategie, protože lokalitu Brumlovku dlouhodobě rozvíjíme a chceme jak našim zákazníkům, tak obyvatelům Prahy nabízet krásné a udržitelné městské prostředí ve fungující městské části se všemi jejími atributy," doplňuje majitel Passerinvestu Radim Passer.

Radim Passer

Passer jel v Německu 417 km/h, soudu se vyhne. Sebevražedné, ale ne trestné, uvedli žalobci

Český podnikatel Radim Passer nebude obžalovaný za rychlou jízdu na německé dálnici z loňského roku. Rozhodlo o tom státní zastupitelství v Naumburgu, napsala agentura DPA. Passer na dálnici A2 mezi Berlínem a Hannoverem zkoušel svůj nový vůz Bugatti a dosáhl rychlosti 417 kilometrů za hodinu. Svou jízdu muž, který podle časopisu Forbes patří do čtyřicítky nejbohatších Čechů, natočil a zveřejnil na internetu.

Přečíst článek

 

JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ

Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.

Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?

Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.

Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.

A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.

Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.

Na další číslo se můžete těšit již v červnu.

Související

Albánie se chlubí celkem 362 kilometrů pobřeží. Jihozápadní část země leží u Jónského moře, západní na Jadranu.

Nemovitost v albánském letovisku Shëngjin se zhodnotí až o polovinu, říká realitní makléř

Přečíst článek
Doporučujeme