Nový magazín právě vychází!

Objednávejte zde

KPMG jmenovala čtyři nové partnery

KPMG
Håkan Dahlström / Creative Commnos / CC BY 2.0
 nst
nst

Eva Bláhová, Pavel Gorel, Petr Kuna a Barbora Šíblová rozšíří od října řady partnerů KPMG Česká republika. Bláhová bude dál rozvíjet obchodní příležitosti, Gorel daňové, právní a imigrační služby a Kuna se Šíblovou oblast auditu. Šíblová navíc zodpovídá za růst kanceláří v Brně a Ostravě.

Eva Bláhová vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti informačních technologií a obchodu. Dlouhodobě působila ve společnostech Nissan a Oracle. V KPMG pracuje od roku 2013. V oddělení Management Consulting vede tým, který má na starosti rozvoj obchodních příležitostí v soukromém i veřejném sektoru. V nové roli bude dál rozvíjet vztahy s klienty v rámci celého firemního portfolia poradenských služeb.

Eva Bláhová poskytnuto KPMG

Pavel Gorel začal pracovat v KPMG v roce 2006 během studia na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE. Od počátku profesní kariéry se věnuje daňovému poradenství v oblasti daně z příjmů fyzických osob (Global Mobility Services). Jeho další specializací je oblast imigračních služeb, kterou založil a začal rozvíjet od roku 2013. Od roku 2021 je lokálním partnerem firmy (Associate Partner). Nadále se bude soustředit na řízení a akvizice nových klientů a rozvoj našich daňových, právních a imigračních služeb.

 

Petr Kuna začal pracovat v KPMG v roce 2010 během studia na Fakultě financí a účetnictví VŠE. Dlouhodobě se věnuje auditu průmyslových podniků v oboru telekomunikací a informačních technologií, energetiky a strojírenství. Od roku 2021 je lokálním partnerem firmy (Associate Partner). Nadále se bude soustředit na poskytování auditních služeb předním mezinárodním i lokálním společnostem a podílet se na rozvoji oddělení auditu z pozice partnera odpovědného za auditní metodiku.

Pavel Kuna poskytnuto KPMG

Barbora Šíblová nastoupila do KPMG v roce 2006 po studiích na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Dlouhodobě se věnuje auditu průmyslových podniků a obchodních organizací. Mezi její klíčové klienty patří společnosti působící v automobilovém a strojírenském průmyslu. Je statutární auditorkou a členkou Komory auditorů ČR. V pozici partnerky se bude soustředit na další rozvoj a růst kanceláří v Brně a Ostravě, které od roku 2021 řídí.

Barbora Šíblová poskytnuto KPMG

JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ

Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.

Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?

Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.

Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.

A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.

Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.

Na další číslo se můžete těšit již v červnu.

Související

Doporučujeme