Novou HR ředitelkou skupiny Sudop je Andrea Kahudová

Skupina Sudop, zastřešující firmy z oblasti projektové a inženýrské činnosti a IT, má od prosince novou personální ředitelku. Na nově zřízenou pozici nastupuje Andrea Kahudová. Zaměří se na nábor a rozvoj talentů a absolventů.
Kahudová má za sebou více než 20 let zkušeností v jednotlivých oblastech HR. V posledních 10 letech působila v řadě řídících pozic v oblasti lidských zdrojů v mezinárodních poradenských společnostech, IT či bankovnictví.
„Skupina SUDOP v posledních letech výrazně roste. Investujeme hlavně do IT a oblastí, které propojují tradiční projektování s novými technologiemi. Díky tomu udáváme směr v digitalizaci procesu projektové přípravy staveb. Zároveň tím chceme přilákat mladé talenty a ukázat jim, že projektování je zajímavý a perspektivní obor, ve kterém můžou pracovat s nejnovějšími technologiemi, vysvětluje Pavel Havlíček, generální ředitel skupiny.
Fokus na mladé
„Osobně považuji za jeden z nejpřínosnějších cílů naší nové spolupráce záměr skupiny kontinuálně podporovat udržení a rozvoj studijních oborů, které jsou klíčové pro další vývoj stavebního inženýrství. Počet absolventů v tzv. STEM oborech (Science, Technology, Engineering, Mathematics) je už dnes nedostatečný a jejich deficit se bude dále prohlubovat, a to bychom rádi pomohli zvrátit,“ říká Kahudová. Dodává, že podpora Sudopu se nebude omezovat pouze na zatraktivnění a zvýšení dostupnosti samotných studijních oborů, ale důležitá bude také systematická spolupráce a podpora studentů při získávání praktických zkušeností a prací s novými technologiemi.
Na pozici Chief Financial Officer (CFO) skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, nastoupil David Soukup. V této pozici je zároveň členem nejužšího vedení a podílí se na strategických rozhodnutích a směřování Packety.
Novým finančním ředitelem Packety je David Soukup. Přichází z Linetu
Leaders
JARNÍ NEWSTREAM CLUB PRÁVĚ VYCHÁZÍ
Porazit všechny a stát se jedničkou. Na českém trhu se to podařilo spoustě hráčům. Co když se ale pokusí prosadit na evropském, asijském, americkém, nebo dokonce globálním trhu? Pak začínají podnikatelé i firmy narážet na celou řadu problémů. Přesto řada z nich uspěla.
Zakladatel Lasvitu Leon Jakimič, zakladatel Unicorn Attacks Vít Šubert, majitel Mattoni 1873 Alessandro Pasquale či zakladatel a CEO globální platformy FTMO Otakar Šuffner. To je část hvězd jarního vydání magazínu Newstream CLUB, jehož hlavním tématem je GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH. Jak ho dosáhnout z Česka? A lze se prosadit na celosvětovém kolbišti v éře, kdy druhé místo téměř vždy znamená prohru?
Magazín se dále věnuje velkým finančním skupinám, které svět dobývají investicemi. Zvláštní kapitolou pak je Německo, které pro tuzemské podnikatele i finančníky velmi často představuje první velkou zkoušku nebo příslovečnou bránu do světa. A platí to i ve chvíli, kdy se německá ekonomika potýká s celou řadou strukturálních problémů.
Podíváme se na největší investice, které čeští hráči v posledních letech učinili a které představují historicky největší akvizice českého kapitálu v zahraničí.
A hudební promotér David Gaydečka čtenáře pozve do tajemného Doupěte, které je úplně novým typem hudebního klubu, v němž vystupují hvězdy, které zná celý svět.
Sedmé vydání čtvrtletníku Newstream CLUB je v prodeji na stáncích i v online distribuci Send, kde je možné titul také předplatit. Digitální verzi magazínu lze zakoupit přímo na webu newstream.cz.
Na další číslo se můžete těšit již v červnu.